Модний бренд CAMPIONE належить насправді Голландської компанії CAMPIONE -TEXTIL-VERTRIEBS GMBH, яка була заснована в 1989 році.

Центральний офіс компанії знаходиться в Гамбурзі (Німеччина)

CAMPIONE німецький бренд одягу і взуття

Особливості голландського ландшафту, з великою кількістю каналів, не могли не відбитися на колекціях торгової марки. Кожен сезон в колекцію додаються нові стильні робили оформлення. Деталі – це одна з важливих складових бренду. Саме деталей приділяється велика увага. Сенс цього простий і понятен- нова колекція повинна вражати уяву.

Ексклюзивні деталі і матеріали преміум класу підкреслять цінність Вашого одягу. «Campione» – це європейська якість і гармонія стилю, одяг для тих, хто цінує стиль і комфорт.

«CAMPIONE» часто, помилково вимовляють, як Чемпіон. Насправді марка названа на честь міста Кемпіон-д’Італія, який є італійським анклавом на території Швейцарії. Це спокійне місце заможних людей. Основними визначними пам’ятками є казино, яке розпочало свою роботу з 1917 року, озеро і яхт-клуби. Якщо Вам до душі така атмосфера розслабленою розкоші – Вам сподобається і одяг «CAMPIONE».

У нашому магазині представлені дві торгові марки:

чоловіча колекція -CLAUDIO CAMPIONE і жіноча колекція - LISA CAMPIONE.

Власником цих брендів є компанія CAMPIONE -TEXTIL-VERTRIEBS GMBH, засновником якої в 1989 році став Ганс Девідс.

Ганс мріяв створити такий одяг, яка поєднувала б у собі елегантність, естетику, а, також, об’єднувала б повсякденний стиль зі спортивним.

Через пару років стало ясно, що Девідсен вдалося прекрасно реалізувати свої ідеї.

Якість одягу гарантується німецькими, італійськими, турецькими фабриками. Тканини, професійний крій і оригінальні дизайнерські рішення-створюють зручні і красиві речі. Класика і сучасні віяння зливаються в стильному тандемі.

Асортимент продукції величезний. За 31 рік існування, марку полюбили чоловіки і жінки в різних куточках світу. Ми є єдиними офіційними представниками бренду в Україні та з радістю будемо знайомити Вас з цією стильною і якісним одягом, яку Ви будете носити із задоволенням.

Якщо ви віддаєте перевагу зручність і при цьому хочете залишатися в тренді, то одяг даної марки створена спеціально для Вас. Мода змінюється, стиль залишається незмінним.